Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Kłodzko
Wypływał srebro

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Na pływalni MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie odbyły się „Zimowe Mistrzostwa Policji w Pływaniu - Lublin 2013”. Asp.sztab. Andrzej Juszczak policjant z Kłodzka z zawodów wrócił z medalami.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Aspirant Andrzej Juszczak –funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku zajął II miejsce na dystansie 100 m w stylu grzbietowym Masters 1 i zdobył srebrny medal. Ponadto uzyskał III miejsce na dystansie 50 m stylem klasycznym w tej samej kategorii wiekowej i zdobył brązowy medal.

Przypomnijmy, że Andrzej Juszczak od 22-stu lat służy w Policji. Obecnie jest technikiem kryminalistyki w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Posiada na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych , a także sportowych. W 2006 roku w Mistrzostwach Policji MSWiA w Pływaniu i Ratownictwie Wodnym zajął I miejsce .

W lipcu ubiegłego roku, Andrzej na VIII Międzynarodowych Mistrzostwach Policjantów w Pływaniu Długodystansowym w Kiekrzu zdobył II miejsce na dystansie 3000 m. Natomiast w 2011 roku Andrzej Juszczak w Kiekrzu zdobył złoty medal.